Chovatelská stanice Mainských mývalích koček

Vítejte na stránkách velkých milovníků koček !

Naše chovná stanice byla založena v roce 2010. Žijeme v přírodou obklopeném Jablonci n. Nisou, v rodinném domku s velkou zahradou. Do naší rodiny patří také pes Filip, bengálská kastrovaná kočka Eliška a tři mainské číči - zatím....

Náš chov je opravdu malý, protože chceme našim kočičkám zajistit co nejleší podmínky, volnost pohybu po celém bytě i ve venkovní voliéře.

Naším cílem je vychovat krásná a zdravá koťátka a najít jim ty nejlepší domovy. U nás budou vychovávána k lásce a důvěře v člověka, tak že doufám, že ji nikdo nezklame.

Pro ty, kteří se rozhodnou pro koťátko od nás, mám ještě vzkaz. Koťátko není hračka! Je to kamarád, který potřebuje mnoho lásky, péče, veterinárního ošetření a kvalitní stravu. Je to závazek na mnoho let. Než vyroste bude i zlobit, možná něco i rozbije a s tím je třeba počítat.Jako každá živá bytost,potřebuje respekt ke svým potřebám.

Pro odpovědného zájemce máme dostatek času, zodpovíme všechny dotazy a pokud budute mít zájem navštívit nás a na koťátka se podívat, rádi Vás uvidíme.

Tvorba www stránek pro chovatele - Šárka Nováková - moonbarks.cz
Chovatelská stanice Mainských mývalích koček
© (c) Apple Valley 2011. Všechna práva vyhrazena. Tvorba www